Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

                                          logo_ces_konkursy.jpg                  log.jpg
14 marca 2023
odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VIII. Podczas rozwiązywania zadań konkursowych uczniowie musieli wykazać się nie tylko logicznym myśleniem, ale również orientacją i wyobraźnią przestrzenną, dobrą techniką liczenia, sprytem oraz umiejętnością przewidywania. Test konkursowy był testem wielokrotnego wyboru i składał sie z 26 pytań. Do każdego pytania przypisano 4 możliwości odpowiedzi od A do D, wśród których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie mogły być prawidłowe. Dodatkowo uczeń miał możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na wybrane pytanie nie uzyskując ani nie tracąc punktów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwia trening i rozwój logicznego myślenia, które przydają się uczniom nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu! Najlepsi uczniowie otrzymają dyplomy oraz symboliczne tytuły Arcymistrza, Mistrza i Eksperta Logicznego Myślenia.

                                                                                                                          nauczyciele matematyki
      IMG_20230314_114953.jpgIMG_20230314_115114.jpgIMG_20230314_115028.jpgIMG_20230314_115052.jpg 

Joomla Template - by Joomlage.com