Wiosna to czas w którym zaczyna się sezon siania i sadzenia roślin. To doskonała pora, by rozbudzać zainteresowania dzieci zmianami zachodzącymi w przyrodzie. Działania te służą wprowadzeniu dzieci w obszar edukacji przyrodniczej, obserwacji rozwoju roślin, a co za tym idzie podnoszenia świadomości zdrowego odżywiania.

W związku ze szkolnym projektem dotyczącym Promocji Zdrowia w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszy kącik roślinny w klasie. O to wyniki:

I miejsce – klasa IIC p. Karolina Chruściel - Dąbrowska

II miejsce – klasa I B p. Beata Jastrzębska

III miejsce – klasa III C p. Małgorzata Łuka

Na ogromne wyróżnienie oraz podziękowania za udział należą się klasom IIIa, Ic oraz IIa.

Rozdanie nagród odbędzie się podczas najbliższej akademii dla klas młodszych - 4 maja.

Gratulujemy!
                                                                                                          A.S