Dzień 2 :))
Po pierwszym dniu pełnym wrażeń obudziliśmy się czekając na kolejne. Zaraz po śniadaniu ruszyliśmy w drogę do Ostródy, gdzie zwiedzanie rozpoczęliśmy od poznania tajemnic XIV wiecznego Zamku Krzyżackiego. Pan przewodnik pokazał najciekawsze zabytki pochodzące jeszcze z czasów kultury łużyckiej, zbrojownię, piwnice i lochy, jednak największe zainteresowanie wzbudziła średniowiecza sala tortur. Uczniowie z przerażeniem pomieszanym z ciekawością oglądali wystawę narzędzi i instrumentów służących egzekwowaniu prawdy wśród ówczesnej ludności. Następnym punktem naszej wycieczki był rejs kanałem ostródzko-elbląskim z jedynymi na świecie pochylniami gdzie statek "płynie" po trawie. Wrażenia były niesamowite. Po prawie  trzygodzinnym spływie wróciliśmy do hotelu na kolejne "wodne" atrakcje. W hotelu zjedliśmy obiad, po którym wszyscy poszliśmy na basen. Zabawie     i śmiechom nie było końca. Niespożyta energia naszych uczniów wprawiła nas w zdumienie. Byliśmy jeszcze na kręglach, sali zabaw. Rozegraliśmy mecze w ping-ponga, piłkę nożną, a także turniej w bilarda. Kolacja upłynęła nam w spokoju:). Dzień zakończył się  "zieloną nocą", po której wszyscy zmęczeni poszliśmy spać. Czekajcie na dalsze relacje. Pozdrawiamy wycieczkowo.