W naszej szkole gościliśmy Siostrę Małgorzatę Krzywkowską ze Zgromadzenia Sióstr Klawerianek. Dzięki zaprezentowanym sztuczkom, przy pomocy rekwizytów Siostra w sposób obrazowy przekazała nam bogatą wiedze na temat Miłości Boga i człowieka. Pięknym doświadczeniem było zobaczenie -dzięki stosowanym metodom-w jaki sposób grzech plami nasza duszę oraz ukazanie sposobów na powrót do Boga. Uczniowie na kilka minut mogli wczuć się w kulturę innych kontynentów, zakładają stroje oraz słuchając opowieści naszego Gościa.

Siostro dziękujemy.

Opr. M. Ezechiela Szewczyk