Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Światowy Dzień Pszczół jest to święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych, którego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół w pozyskiwaniu żywności i zwrócenie uwagi na zagrożenia cywilizacyjne dla tych owadów. W świetlicy cały tydzień odbywały się zajęcia tematyczne, dzieci dowiedziały się jak wygląda życie pszczół oraz jak powstaje miód. Przekonały się jak pracowite są pszczoły i jak ważną rolę pełnią dla środowiska. Chętnie wykonywały tematyczne prace plastyczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

                                                                                                      Pozdrawiamy 😊 Wychowawcy Świetlicy

Joomla Template - by Joomlage.com