16 maja uczniowie klasy II b i II c wybrali się na całodniową wycieczkę do Miasta Przygód „Mandoria”. Jest to największy w Europie tematyczny park rozrywki „pod dachem”. Po ponad 3 godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce, które od początku zrobiło na nas ogromne wrażenie. Uczniowie w czasie 6cio godzinnego pobytu w parku rozrywki mogli korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Były to m.in. roller – coaster jeżdżący w ciemności, karuzela z łódkami na wodzie, gigantyczny lustrzany labirynt, olbrzymi okręt wirujący nad portem, karuzela wenecka i wiele innych. Mieliśmy również okazję uczestniczyć w seansie filmowym w kinie sferycznym, co także dostarczyło nam wiele niesamowitych emocji. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.

Wychowawcy klas