Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

26 maja w sali Białej MOK odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów i niespodzianek dla zwycięzców XIX Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. Uroczystości przewodniczył Prezydent miasta Siedlce p. Andrzej Sitnik, Dyrektor MSCDN w Siedlcach p. Urszula Wyrzykowska – Dudek oraz Dyrektor Delegatury o/Siedlce Kuratorium Oświaty w Warszawie p. Adam Skup.          

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi Uczniowie w tegorocznych zmaganiach Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej uzyskali wspaniałe wyniki i uplasowali się na czołowych miejscach w klasyfikacji ogólnej.

Oto nasi Laureaci wraz z Nauczycielami prowadzącymi:

  • Edukacja wczesnoszkolna – II miejsce Stanisław Tokajuk klasa IIIc, opiekun pani Małgorzata Łuka
  • Język polski – II miejsce Julia Bąboń klasa VIIIc, opiekun pani Joanna Skulska
  • Matematyka – II miejsce Nikola Grzesiewicz  klasa VIIIa, opiekun pani Dorota Młotowska
  • Wiedza o społeczeństwie – II miejsce Mateusz Kalman klasa VIIIc, opiekun pani Katarzyna Madej – Szczęśniak 

        Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy
      dalszego owocnego poszukiwania drogi mądrości i prawdy.

Pamiętajcie! Nauka jest najlepszą inwestycją, która nic nie kosztuje, a może przynieść profity na długie lata! A więc inwestujcie w siebie i poszerzajcie swoje horyzonty, bo wiedza jest kluczem do szczęścia, a ku niemu każdy zmierza. Gratulujemy i dziękujemy również Nauczycielom, którzy przyczynili się do tak spektakularnych wyników swoich Wychowanków.

                                                                                                                                        K. M-S.

Joomla Template - by Joomlage.com