vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

                                                                  20221027_112508.jpg

Wykorzystując malowniczą jesienną pogodę dziewczęta z klas VI B i VI C zaproponowały zorganizowanie jesiennego rajdu rowerowego. Wspólnie z nauczycielami Katedry Wychowania Fizycznego Grzegorzem Jastrzębskim i Michałem Powałką opracowano plan taktyczny wyprawy. Trasa rajdu przebiegała przez miejscowości: Żelków, Dąbrówka Wyłazy, Cisie Zagrudzie, Chlewiska, Nowaki, Dąbrówka Stany, Skórzec. Podczas przejazdu w jesiennej scenerii można było podziwiać zabytki naszego regionu: Pałac Twarowskich/Starzyńskich, Dom pracy Twórczej Reymontówka oraz kilka przydrożnych kapliczek. Łącznie uczestnicy rajdu pokonali 33 km.

                                                                                            Gratulujemy.

Joomla Template - by Joomlage.com