3 października 2022r. przedszkolaki z grupy "Misie", "Słoneczka" oraz "Biedronki" wraz ze swoimi wychowawczyniami, wybrały się do Novego Kina w Siedlcach na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek ” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Dzieci, mimo, że bardzo dobrze znają baśń o Kopciuszku z zaciekawieniem oglądały spektakl, w którym dobro i piękno zwyciężyło, a najskrytsze, wyśnione marzenia się spełniły. Przedszkolaki miały okazję przekonać się, że przez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los. Dynamiczna i profesjonalna gra aktorów, kolorowe stroje i nastrojowa muzyka sprawiły, że spektakl bardzo podobał się małym widzom (większym również) i wzbudzał duże zainteresowanie.
                                                                                                                                                       K. Jasieńczuk