19 października 2022 roku w naszym oddziale przedszkolnym odbył się program pt.„ Mam talent 2022”. Wydarzenie skierowane było do dzieci z oddziału przedszkolnego i ich rodzin (rodziców, dziadków, rodzeństwa)… do tych, którzy chcieli zaprezentować na forum oddziału przedszkolnego swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia.

Celem  programu było:

Promocja placówki. Popularyzacja działań artystycznych w oddziale przedszkolnym. Rozwijanie kreatywności dzieci i ich bliskich. Współpraca z rodzicami. Rozwijanie zainteresowań. Umożliwienie prezentacji swoich pasji.

Zapraszam do oglądania relacji https://youtu.be/oE88IsEIJ8w

Do programu zgłosiło się 17 uczestników:

Zofia Ciołek – grupa SŁONECZKA

recytacja wiersza pt. „ Psie smutki”, śpiew -  kolęda pt. „ Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Magdalena Ciołek - 2 klasa SP12 Siedlce

gra na instrumencie muzycznym, gitarze - kolęda pt. „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” i spokojna melodia.

Julia Luck – grupa SŁONECZKA

śpiew i umiejętności aktorskie – piosenka z  bajki Zwierzogród ,,Nie bój się chcieć”

Oliwia Luck - 8 klasa SP12 Siedlce

śpiew i umiejętności aktorskie – piosenka z bajki Zwierzogród „ Nie bój się chcieć”

Marcelina Kozak – grupa WIEWIÓRKI – recytacja wiersza pt. „Mam trzy latka”

Katarzyna Młynarczyk – grupa MISIE – recytacja wiersza pt.  „Mucha”

Zuzanna Cholewka – grupa WIWIÓRKI – śpiew – piosenka pt. „Życie przedszkolaka”

Marcel Rzepkowski – grupa BIEDRONKI

gra na instrumencie muzycznym – utwory pt. „Jingle Bells”, „Panie Janie”, „Happy birthday to you”

Kinga Siejka – grupa BIEDRONKI– umiejętności sportowe – kozłowanie piłką

Sylwia Chojnacka – grupa BIEDRONKI

gra na instrumencie muzycznym, dzwonki diatoniczne – kołysanka pt. „ Mrugaj, mrugaj gwiazdko ma”

Mikołaj Jarocewicz – grupa BIEDRONKI– umiejętności sportowe - piłkarskie

Gabriel Siedlecki – grupa BIEDRONKI– umiejętności sportowe – kozłowanie piłką

Patrycja Wiśniewska i Kacper Wiśniewski – grupa WIEWIÓRKI– improwizacja taneczna do piosenki „Teraz tańcz i stop”

Kuba Radczuk – grupa MISIE– talent aktorski – naśladowanie odgłosów zwierząt

Zofia Nowosielska – grupa WIEWIÓRKI– śpiew, piosenka pt. „Jestem sobie przedszkolaczek”

Kacper Głódź – 8 klasa SP12 Siedlce

gra na instrumencie muzycznym, gitarze – spokojna melodia i piosenka pt. „ Jestem sobie przedszkolaczek”

Serdecznie gratuluję talentu wszystkim uczestnikom, dziękuję rodzicom za pomoc i obecność na widowni.

Wszystkim przedszkolakom dziękuję za gromkie brawa dla występujących dzieci.

V. Kołodziejak