8 listopada w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Jesiennej pt. „Jesienne nutki”, którego głównym celem  było: promocja i publiczna prezentacja uzdolnionych muzycznie dzieci oraz rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki. W Przeglądzie wzięły udział dzieci z wszystkich  grup przedszkolnych. Przedszkolaki śpiewały piosenki o tematyce jesiennej. Ich występy wzbogacone były grą na instrumentach, tańcem i kolorowym  jesiennym strojem.  Każdy z uczestników otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom. Spośród wszystkich uczestników jury wyróżniło dzieci, które będą reprezentować naszą placówkę w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Jesiennej „Jesień w piosence ukryta”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego występu!

K. Jasieńczuk, J. Kuzaka,  D. Oknińska