vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

23 listopada 2022 nastąpiło rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego. Celem konkursu było: rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości estetycznej dzieci, wzbogacanie warsztatu plastycznego, rozbudzanie zainteresowania różnorodnymi formami i technikami plastycznymi. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup w naszym Oddziale Przedszkolnym. Na konkurs wpłynęło 48 prac. Wybór najpiękniejszych kapeluszy było trudnym zadaniem bo wszystkie prace były piękne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki,  a zwycięzcy - miejsca I,II III -  oraz wyróżnienia nagrody.

                                                                                                                 Barbara Nowak i Anna Łęczycka

Joomla Template - by Joomlage.com