vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W środę, 23 listopada przedszkolaki z grupy 4 latków, 5 latków i 6 latków uczestniczyły w koncercie patriotycznym pt.,,Śpiewam i gram dla Polski", przygotowanym przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach. Celem koncertu było wspieranie wychowania patriotycznego młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej, popularyzacja pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego. Sala koncertowa zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie, a utwory grane przez uczniów ZSM w Siedlcach bardzo podobały się przedszkolakom. Na koniec wszyscy artyści wraz z publicznością odśpiewali hymn narodowy. „Mazurek Dąbrowskiego” w tym wspólnym wykonaniu brzmiał niezwykle uroczyście.     
                                                                                                                                  K. Raczko, M. Wakulińska           

                                                             

Joomla Template - by Joomlage.com