vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

                                         IMG_20221125_103110.jpg                      IMG_20221125_152305.jpg

Myszka Miki to postać znana na całym świecie. Lubią Ją nie tylko dzieci, ale również dorośli, jest bohaterem licznych kreskówek Walta Disneya. 18 listopada obchodzi swoje urodziny, i to właśnie wtedy cały świat celebruje Dzień Myszki Miki. Nasze przedszkolaki również świętowały jej urodziny, ponieważ razem z Myszką Minnie odwiedziła nasze przedszkole, zapraszając przedszkolaki na swoje przyjęcie urodzinowe pełne niespodzianek. Na początku dzieci rozwiązały zagadki i dowiedziały się, kto Myszce Miki wysłał urodzinowe życzenia, następnie zaśpiewały jej gromkie STO LAT. Myszka Miki nagrodziła dzieci drobnymi upominkami, wręczyła im również bardzo duże kolorowanki ze swoimi przyjaciółmi. Przedszkolaki kolorowały obrazki rozwijając sprawność manualną oraz świetnie się przy tym bawiąc. Przyjęcie urodzinowe nie mogło się obyć bez wspólnych tańców i śpiewu. Wszyscy bawili się doskonale. Dzieciom bardzo spodobał się ten wyjątkowy dzień z bajkowymi postaciami.                                     

                                                                                       J. Kuzaka, B. Nowak

Joomla Template - by Joomlage.com