IMG_20221128_094420.jpgDzień Pluszowego Misia 28 listopada 2022 roku, 4-latki „Misie” obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi, pluszowymi misiami. Wspólne spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania historii o tym, skąd wzięła się taka zabawka, jak pluszowy miś i co było inspiracją do jej powstania. Następnie dzieci wzięły udział w wielu atrakcjach, konkursach i zabawach przygotowanych dla nich, i ich pluszowych przyjaciół. Przedszkolaki odpowiadały na pytania dotyczące znanych misiów, rozwiązywały zagadki, układały puzzle, a nawet skosztowały ulubionego przysmaku każdego misia – miodu. Ze wszystkimi misiowymi zadaniami poradziły sobie doskonale.

J. Kuzaka, M. Wakulińska