vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

                                                                  img20221206120520.jpg 

Mikołajki to radosny czas. Okazja, by rozwijać w dziecku nie tylko radość bycia obdarowywanym, ale także radość obdarowywania innych. Obecność Mikołaja i Pani Mikołajowej w naszym przedszkolu dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych przeżyć. Przedszkolaki chętnie brały udział we wspólnych zabawach rytmicznych, inscenizowaniu piosenek i ilustrowaniu ruchem ich treści. Zwieńczeniem spotkania z Mikołajem były prezenty, otrzymane prosto z rąk tak długo wyczekiwanego gościa. Za miłą, grudniową niespodziankę przedszkolaki podziękowały Mikołajowi piosenką i pierniczkami. Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia:

https://www.canva.com/design/DAFUS-mZYag/vKpUK4eIs1_prWMVG3f8Dw/watch?utm_content=DAFUS-mZYag&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

                                                                                                                              J. Kuzaka, M. Wakulińska 

                          

Joomla Template - by Joomlage.com