vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 06.12.2022r. dzieci z grupy "Słoneczka" wraz ze swoimi Paniami wybrały się do sali widowiskowej Podlasie na Mikołajkowy Koncert "Święty Mikołaj w tarapatach" w wykonaniu Pana Sprężynki i zespołu Bąbel Ziombel. Pan Sprężynka przedstawił młodym widzom pełną ciepła i świątecznego uroku opowieść związaną ze świętami Bożego Narodzenia, w której bohaterem był Święty Mikołaj, który stracił głos. Dzieci z pomocą Pana Sprężynki wykonały śpiewająco zadania, dzięki którym głos Mikołajowi powrócił. Artyści połączyli doskonały repertuar, szałowe stroje, dobrą muzykę na żywo i pozytywną energię ze świątecznym przesłaniem. Przedszkolaki cały czas aktywnie uczestniczyły w koncercie: tańczyły i śpiewały, doskonale bawiąc się wraz z muzykami. To były wspaniałe, wspólnie spędzone Mikołajki!
                                                                                                                         K. Jasieńczuk, K. Raczko

Joomla Template - by Joomlage.com