Konkurs fotograficzny pt. „ Jesienny spacer” rozstrzygnięty. Celem konkursu było obserwowanie piękna otaczającej nas przyrody. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie i współpraca z rodzicami. Konkurs był przeznaczony dla dzieci w wieku 3–6 lat z oddziału przedszkolnego przy SP12 w Siedlcach i ich rodzin. Tematem konkursu było pomysłowe ukazanie za pomocą zdjęcia przyrody okazującej piękno pory roku jesień. Jury oceniło prace pod względem zgodności z tematem, kreatywności, oryginalności i wytypowało zwycięzców :

Kategoria 3-4 latki

I miejsce – Hanna Lipińska, 3 latki – wiewiórki