Gdzie słyszysz śpiew tam wstąp, Tam ludzie dobre serca mają …”

Muzyka zawsze była i będzie nieodzownym elementem wszelkiego świętowania. Wspólne śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia. 21 grudnia odbył się w grupie "Słoneczka" Koncert Kolęd pt. "Hej kolęda, kolęda". Przedszkolaki zaprezentowały wybrane kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki swoim rodzicom i Pani Dyrektor. Następnie odbyło się rodzinne kolędowanie, gdzie dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem śpiewali swoje ulubione kolędy. Mogliśmy też posłuchać kolęd ukraińskich w wykonaniu mam naszych podopiecznych z Ukrainy. Koncert kolęd” był dla naszych przedszkolaków dobrą okazją do kultywowania tradycji bożonarodzeniowych oraz integracją rodziców i najbliższych ze środowiskiem przedszkolnym. Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie.
                                                                                                                    K.Jasieńczuk, K.Raczko