10 marca 2023r. w naszym Oddziale Przedszkolnym rozstrzygnięto „Rodzinny konkurs na najciekawszą budowlę z klocków LEGO”. Uczestnikami konkursu były dzieci z naszego przedszkola. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu w towarzystwie rodzica/osoby dorosłej budowli z klocków LEGO. Tematyka budowli była dowolna. Celem konkursu było rozwijanie twórczości, kreatywności i wyobraźni przestrzennej dzieci, oraz rozwijanie zdolności i zainteresowań przedszkolaków z zakresu konstruowania i rozwiązywania problemów. Na konkurs zgłoszono 14 budowli z klocków. Jurorami były wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Budowle były oryginalne, ciekawe i wyjątkowe dlatego też nasze przedszkolaki miały trudne zadanie podczas oddawania głosów. Każdy mógł wybrać tylko dwie prace konkursowe. Głosowanie wyłoniło zwycięzców:

Kategoria wiekowa 3, 4-latków:

I miejsce: Zuzanna Lewczuk, 4 lata, grupa „Misie”

II miejsce: Katarzyna Młynarczyk, 4 lata, grupa „Misie”

III miejsce: Aleksander Więsak , 4 lata, grupa „Misie”

Kategoria wiekowa 5,6-latków:

I miejsce: Mikołaj Jarocewicz, 6 lat, grupa „Biedronki”

II miejsce: Krystian Więsak, 6 lat, grupa „Biedronki”

III miejsce: Olaf Ługowski, 6 lat, grupa „Biedronki”

Wyróżnienia: Iga Prekurat, 5 lat, grupa „Słoneczka”; Wiktor Nowak, 6 lat, grupa „Biedronki”

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie!
                                                                    J. Kuzaka