W dniach 14-15.03. w naszej szkole oraz oddziale przedszkolnym odbył się kiermasz słodkości dla chorej na neuroblastomę dziewczynki z naszego miasta – Hani Szczepańskiej. Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu z wielkim zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę dla Hani i z zapałem sprzedawali ciasta. Udało nam się sprzedać wszystkie przygotowane smakołyki i zebrać dla Hani 10 554, 81 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za przygotowanie pysznych ciast i słodkości.
Dziękujemy również przedszkolakom z grupy „Misie” za przekazanie na kiermasz pięknych babeczek, które zniknęły w mgnieniu oka. Składamy również podziękowania wszystkim zaangażowanym nauczycielom i specjalistom za zorganizowanie wydarzenia i wsparcie tej inicjatywy.