Z ogromną radością informujemy o świetnych wynikach naszych uczniów podczas Letniego Grand Prix Polski w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim! 
Serdecznie gratulujemy chłopcom sportowej postawy, zaangażowania oraz osiągniętych sukcesów. 

Życzymy kolejnych udanych startów i następnych medali! 

Brawo, Filip! Brawo, Kuba! 




