Close

Nasi wolontariusze na antenie Katolickiego Radia Podlasie

Z okazji Dnia Wolontariusza przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu naszej szkoły mieli okazję wystąpić na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Podczas rozmowy opowiadali o działalności koła, realizowanych akcjach charytatywnych oraz o tym, co daje im zaangażowanie w wolontariat.

Wolontariusze podkreślali, że pomaganie innym przynosi wiele satysfakcji, uczy empatii, odpowiedzialności i współpracy, a także pozwala zdobywać nowe doświadczenia oraz nawiązywać wartościowe relacje. Była to również okazja do zaprezentowania inicjatyw podejmowanych przez naszych wolontariuszy i zachęcenia innych do aktywnego włączania się w działania na rzecz potrzebujących.

Cieszymy się, że członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i pokazać, jak wiele dobra można wspólnie zrobić dla drugiego człowieka.

Osoby, które nie miały okazji wysłuchać audycji na żywo, zapraszamy do skorzystania z archiwum dźwięków Katolickiego Radia Podlasie, gdzie dostępne jest nagranie całego wywiadu. Zachęcamy do odsłuchania rozmowy z naszymi wolontariuszami! https://archiwum.radiopodlasie.pl/NEW/2026/06/03/szkolne-kolo-wolontariatu-w-sp-12-w-siedlcach/