Z radością informujemy, że nasze dzieci uczęszczające do świetlicy zdobyły certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”! Celem projektu było rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej oraz czytaj więcej
Dnia 9 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 pt. "Bilet do Krainy Wakacji". Zadaniem dzieci było wykonanie niezwykłego biletu czytaj więcej
W ramach projektu "Zabawa sztuką" dzieci ze świetlicy wykonały zadanie "Nastrój wyrażony kolorem- barometr emocji w postaci własnego dzieła sztuki". Dzieci z radością zamieniły się czytaj więcej
Konkurs z okazji Dnia Kostki Rubika zgromadził uczniów klas I–VIII oraz nauczycieli, którzy zmierzyli się w układaniu kostek 3x3x3 oraz 2x2x2. Uczestnicy rywalizowali o jak czytaj więcej
Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z twórczością Pabla Picassa oraz kierunkiem w sztuce, jakim jest kubizm. Omówiono podstawowe cechy kubizmu, takie jak przedstawianie przedmiotów za czytaj więcej
W tym roku szkolnym nasza świetlica przywitała wiosnę łącząc sztukę, sport i zabawę. W ramach projektu "Zabawa sztuką" dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowo- artystycznych, których czytaj więcej
27 marca 2026 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie „Świetliczada 2026”, którego tematem była higiena cyfrowa oraz cyberbezpieczeństwo Uczestniczki zmierzyły się w różnych czytaj więcej
Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, przedstawiając wizje dinozaurów w futurystycznym świecie. Jury po obejrzeniu wszystkich prac przyznało następujące miejsca: 1 miejsce – Jakub czytaj więcej
W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Zabawa sztuką" uczniowie uczęszczający do świetlicy wykonali zadanie "W roli rzeźbiarza"- lepienie ze sztucznego śniegu. Podczas zajęć dzieci własnoręcznie stworzyły czytaj więcej
Dzięki wspólnej zabawie dzieci mogły dostrzec dobro w innych, okazać sobie wzajemnie sympatię i stworzyć prawdziwy łańcuch pozytywnych emocji Bo życzliwość jest zaraźliwa – i oto czytaj więcej


