Z radością informujemy, że nasze dzieci uczęszczające do świetlicy zdobyły certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”!
Celem projektu było rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej oraz kompetencji kluczowych poprzez twórcze działania inspirowane światem sztuki. Dzieci poznawały dzieła znanych artystów, eksperymentowały z różnorodnymi technikami plastycznymi, rozwijały wyobraźnię i odkrywały swoje talenty. Był to czas pełen twórczej zabawy, inspiracji, współpracy i radości z tworzenia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za ich zaangażowanie! ![]()
![]()



