Close

Rozstrzygnięcie konkursu „Mój pierwszy zielnik”

9 czerwca, podczas pikniku rodzinnego, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno-przyrodniczego „Mój pierwszy zielnik”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, zachęcanie do wspólnego rodzinnego spędzania czasu, poznawanie różnych gatunków kwiatów i ziół, rozwijanie kreatywności dzieci. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków i ich rodzin. Uczestnicy przygotowali niezwykle pomysłowe, estetyczne i starannie wykonane zielniki prezentujące różnorodne gatunki roślin oraz bogactwo przyrody. Wszystkie prace zachwyciły komisję kreatywnością, zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Nagrody wręczyli: Pani Dyrektor Grażyna Leydy i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Henryk Niedziółka

I miejsce:

Zofia i Mikołaj Biernaccy wraz z rodzicami

Dawid Weśniuk wraz z rodzicami

Łucja Moczulska wraz z rodzicami

II miejsce:

Stanisław Skwierczyński wraz z rodzicami

III miejsce:

Marcelina Kozak wraz z rodzicami

Ignacy Miszczak wraz z rodzicami

Wyróżnienia:

Robert Kachniarz wraz z rodzicami

Franciszek Maliszewski wraz z rodzicami

Krzysztof  Jóźwik wraz z rodzicami

Wiktoria Czapska wraz z rodzicami

Łucja Lewicka wraz z rodzicami

Karolina Pawelska wraz z rodzicami

Jakub Troć wraz z rodzicami

Wiktoria Kaniewska wraz z rodzicami

 

Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym uczestnikom.

Dziękujemy za tak liczny udział i już dziś zapraszamy do uczestnictwa w konkursach w przyszłym roku szkolnym.

                                                                    Koordynatorki konkursu: Patrycja Kokoszkiewicz, Joanna Kuzaka