9 czerwca, podczas pikniku rodzinnego, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastyczno-przyrodniczego „Mój pierwszy zielnik”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, zachęcanie do wspólnego rodzinnego spędzania czasu, poznawanie różnych gatunków kwiatów i ziół, rozwijanie kreatywności dzieci. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków i ich rodzin. Uczestnicy przygotowali niezwykle pomysłowe, estetyczne i starannie wykonane zielniki prezentujące różnorodne gatunki roślin oraz bogactwo przyrody. Wszystkie prace zachwyciły komisję kreatywnością, zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.
Nagrody wręczyli: Pani Dyrektor Grażyna Leydy i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Henryk Niedziółka
I miejsce:
Zofia i Mikołaj Biernaccy wraz z rodzicami
Dawid Weśniuk wraz z rodzicami
Łucja Moczulska wraz z rodzicami
II miejsce:
Stanisław Skwierczyński wraz z rodzicami
III miejsce:
Marcelina Kozak wraz z rodzicami
Ignacy Miszczak wraz z rodzicami
Wyróżnienia:
Robert Kachniarz wraz z rodzicami
Franciszek Maliszewski wraz z rodzicami
Krzysztof Jóźwik wraz z rodzicami
Wiktoria Czapska wraz z rodzicami
Łucja Lewicka wraz z rodzicami
Karolina Pawelska wraz z rodzicami
Jakub Troć wraz z rodzicami
Wiktoria Kaniewska wraz z rodzicami
Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym uczestnikom.
Dziękujemy za tak liczny udział i już dziś zapraszamy do uczestnictwa w konkursach w przyszłym roku szkolnym.
Koordynatorki konkursu: Patrycja Kokoszkiewicz, Joanna Kuzaka









