Z radością informujemy o sukcesie uczennicy naszej szkoły ![]()
![]()
.
Julia Ziemińska z klasy 2c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka”
.
Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku, kreatywności oraz zaangażowania w przygotowanie pracy konkursowej. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania talentów artystycznych ![]()
![]()
.





