💻🌐 W kolejnym dniu Tygodnia Bezpieczeństwa rozmawialiśmy o bezpiecznym korzystaniu z internetu. Hasłem przewodnim było: „Internet jest ciekawy, ale ostrożność jest ważna”.
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, że nie wszystkie treści w internecie są odpowiednie dla najmłodszych. Przedszkolaki rozmawiały o tym, jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektronicznych oraz do kogo zwrócić się o pomoc, gdy w sieci spotkają coś niepokojącego lub niezrozumiałego. Zdobyta wiedza została utrwalona podczas rozmów, zabaw i działań plastycznych. 😊💻🔒



























