Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami w roku szkolnym 2025/2026 uczestniczyły po raz drugi w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA". czytaj więcej
💛😊 Ostatni dzień Tygodnia Bezpieczeństwa poświęciliśmy bezpieczeństwu emocjonalnemu. Dzieci rozmawiały o swoich uczuciach, uczyły się rozpoznawać i nazywać podstawowe emocje oraz poznawały sposoby radzenia sobie czytaj więcej
💻🌐 W kolejnym dniu Tygodnia Bezpieczeństwa rozmawialiśmy o bezpiecznym korzystaniu z internetu. Hasłem przewodnim było: „Internet jest ciekawy, ale ostrożność jest ważna”. Podczas zajęć dzieci czytaj więcej
Grupa 3-latków “Delfinki” przez cały rok szkolny uczestniczyła w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Alilo – Królicza Łapka”. Celem programu było wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci poprzez zabawę, czytaj więcej
🚓🚒🚑 Kolejny dzień Tygodnia Bezpieczeństwa poświęciliśmy poznawaniu służb ratunkowych oraz utrwalaniu numerów alarmowych. Dzieci dowiedziały się, w jakich sytuacjach należy wezwać pomoc oraz czym zajmują czytaj więcej
W II semestrze roku szkolnego 2025/2026 w grupie „Delfinki” realizowana była innowacja pedagogiczna „Radosne odkrywanie świata przez zmysły”, której celem było wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci czytaj więcej
W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa kolejny dzień poświęciliśmy bezpieczeństwu nad wodą. 🌊🛟Dzieci rozmawiały o zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji oraz o właściwym zachowaniu nad morzem, jeziorem, rzeką czytaj więcej
Rozpoczęliśmy Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszym oddziale przedszkolnym. Pierwszy dzień poświęcony był bezpieczeństwu na drodze. Dzieci utrwalały znajomość podstawowych znaków drogowych oraz zasady bezpiecznego poruszania czytaj więcej
Mamy przyjemność poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach przystąpiła do projektu edukacyjnego „Liderki i liderzy przedszkolnej edukacji cyfrowej Mazowsze” finansowanego czytaj więcej
12 czerwca grupa 5-latków „Smerfy” wybrała się do Szkoły Muzycznej na koncert pt. „Z muzyką do lata”. Dzieci miały okazję wysłuchać pięknych utworów muzycznych oraz czytaj więcej


