Dnia 1 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka. Na przedszkolaki czekało wiele atrakcji, które wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Były zabawy ruchowe, konkursy, tańce oraz gry integracyjne. Nie zabrakło również niespodzianek i poczęstunek. Dzieci spędziły ten wyjątkowy dzień w atmosferze radości, śmiechu i wspólnej zabawy. Celem wydarzenia było nie tylko świętowanie, ale także wzmacnianie relacji między dziećmi oraz promowanie aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu.
Wszystkim Dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu, spełnienia marzeń oraz beztroskiego dzieciństwa!






















