Rozpoczęliśmy Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszym oddziale przedszkolnym.
Pierwszy dzień poświęcony był bezpieczeństwu na drodze. Dzieci utrwalały znajomość podstawowych znaków drogowych oraz zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy. Przedszkolaki przypomniały sobie, jak prawidłowo przechodzić przez🚦przejście dla pieszych, zwracając uwagę na kierunki: w lewo, w prawo i ponownie w lewo. Rozmawialiśmy również o bezpiecznej jeździe na rowerze🚲 i hulajnodze🛴 oraz o konieczności noszenia kasku ochronnego. Zdobyta wiedza została utrwalona podczas zajęć i zabaw praktycznych.






































