Close

W świecie dźwięków i instrumentów

12 czerwca grupa 5-latków „Smerfy” wybrała się do Szkoły Muzycznej na koncert pt. „Z muzyką do lata”. Dzieci miały okazję wysłuchać pięknych utworów muzycznych oraz zapoznać się z nazwami i brzmieniem różnych instrumentów. Koncert dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń i był ciekawym wprowadzeniem do letnich dni.