16 listopada br. odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 III Międzyszkolny Konkurs MISTRZ CZYTANIA organizowany przez SCDiDN w Siedlcach. Wzięło w nim udział 44 laureatów etapów szkolnych. Nasze uczennice zaprezentowały sie bardzo ładnie. Pierwsza część konkursu przewidywała 2 minutową prezentację przygotowanego wcześniej tekstu, w II części zawodnicy czytali fragmenty prozy  otrzymane od organizatorów konkursu. Na zapoznanie się z tekstem mieli do dyspozycji 4 minuty. Uczennice naszej szkoły:  Karolina Myrcha i Maria Sawicka z kl. VII d otrzymały wyróżnienia w kategorii szkół podstawowych. Do konkursu przygotowała je pani Iga Kornacka-Barczak, nauczyciel-bibliotekarz. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu "Mistrz czytania". Czytajmy książki na co dzień i nie tylko z okazji konkursów!!!!!

IMG 20171116 091711 PB160126 PB160120