franklin

Czytaliśmy i czytamy Franklina, naszego ulubionego przyjaciela książkowego. Klasy pierwsze z zapałem oddały się  pasji malowania sympatycznego żółwia w ramach projektu "Zaczytana Dwunastka".  Na zdjęciu prace klasy 1 A..

Czytaliśmy i czytamy Franklina, naszego ulubionego bohatera książkowego. Klasy drugie już od ubiegłego roku szkolnego prowadzą dzienniczki lektur, w których zapisują i "rysują" przeczytane przez siebie sie książki. W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" do dzienniczka zawitał Franklin, o którym czytaliśmy książki. Wszystkie pięknie prowadzone, kolorowe i bardzo trudno było wybrać najlepsze. Wkrótce lista nagrodzonych.

DSC05316 DSC05321

Zapraszamy po nowe książki, kolejne bestsellery. Wasi koledzy piszą recenzje, można je przeczytać  w bibliotece. ZAPRASZAMY!

W dniu urodzin naszego Patrona 8 stycznia odbyła się GALA BOHATERÓW Z KSIĄŻEK Kornela Makuszyńskiego. Pojawili się Jacek i Placek, Basia, Ewa, Irenka. Sami zobaczcie, zabawa była znakomita.

Nasze uczennice wzięły udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach. Na wstępie wszystkich obecnych powitała pani dyrektor Małgorzata Szostek. Potem rozpoczęły się występy młodych artystów. Zapanował świąteczny nastrój, w którym nasze dziewczęta: Aleksandra Grabek, Natalia Grzesiewicz, Paulina Kołtunowska i Paulina Zabuska  w kategorii klas IV-VII zdobyły III miejsce. Gratulacje!!

IMG 20171219 102629 IMG 0964 IMG 20171219 120653