Arrow
Arrow
"PUSS IN BOOTS" czyli "KOT W BUTACH"
Slider

Z roboczą wizytą zawitały do szkolnej biblioteki przedszkolaki .Chciały sprawdzić, jak to jest z tymi książkami, czy są duże, czy małe, czy grube, czy o pieskach i kotkach, czy o krasnoludkach. Pooglądały, popatrzyły i wszystko im sie podobało i tyle jest książek...Zapraszamy naszych małych czytelników na kolejne spotkania.

W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" klasy IV-VII realizowały zadanie - Książki naszych Rodziców. Zadaniem czytelników było przeprowadzenie rozmowy, wywiadu z mamą, tata by dowiedzieć się, jakie były ich ulubione książki, kiedy byli w wieku szkolnym. Zadanie przypadło do gustu naszym uczniom i wpłynęło mnóstwo fantastycznych i cennych prac. A oto laureaci: Julia Kur, Zawalich  Michał, Julia Szaniawska, Lena Wierzejska, Paweł Karaban, Rąbel Dawid, Rąbel Marcin, Iwińska Iga, Krzewicka  Magda, Maks Lewczuk, Dominik Demiańczuk, Wiktoria Tokarska, Kamil Góra. Gratulujemy!!!!  

Zadanie o Franklinie realizowane w ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" rozstrzygnięte! Najpiękniejsze nagrodzone  dzienniczki to dzieło uczniów z klasy 2a: Marty Postek, Nicoli Wujek, Marka Kądzieli i Szymona Wójcika oraz z klasy 2b: Klaudii Włodarczyk, Zuzi Stoszewskiej i Karoliny Toboty. Gratulujemy.

W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" klasy IV-VII realizowały zadanie - Książki naszych Rodziców. Zadaniem czytelników było przeprowadzenie rozmowy, wywiadu z mamą, tata by dowiedzieć się, jakie były ich ulubione książki, kiedy byli w wieku szkolnym. Zadanie przypadło do gustu naszym uczniom i wpłynęło mnóstwo fantastycznych i cennych prac. Okazało sie, że rodzice czytali to co ich dzieci! Te same książki przez lata nie zestarzały się. Dzieci i rodzice mogli razem przenieść sie w świat książkowych wspomnień. Wkrótce wywiady do przeczytania na stronie i nagrody dla uczniów najlepszych prac.  

20180219 103327W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" klasy IV-VII realizowały zadanie -Polecam książkę...Celem było przeczytanie książek zakupionych w ramach rządowego programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i napisanie recenzji o niej. Miała ona zachęcić innych czytelników do sięgnięcia po tę pozycję. Na razie z pracami  o książkach można zapoznać się w bibliotece, ale wkrótce będą na naszej stronie. Zachęcamy wszystkich do pisania. Książka czytana żyje dłużej. 

Joomla Template - by Joomlage.com