vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, 

od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka". 

Po śniadaniu przedszkolaki zaśpiewały piosenkę ,,Przedszkole super jest" https://youtube.com/watch?v=O96_fKefEB0&feature=shared W ten sposób przyłączylismy się do Ogólnopolskiej Akcji ,,Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je tańcem i piosenką". Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci.  Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

 

W dniach 15-18.09 w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Kropki, który zapoczątkowany został dzięki książce „The Dot” – „Kropka”, Petera H. Reynoldsa. Historia opowiada o dziewczynce, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła we własne możliwości. Dzieci z naszego przedszkola brały udział w różnych zabawach związanych z kropkami oraz wykonały piękne prace plastyczne. Kropki towarzyszyły nam przez cały dzień, a dzieciom bardzo spodobało się celebrowanie takiego święta. Na zakończenie dnia, przedszkolaki świetnie się bawiły pozując do zdjęć w kropkowej fotobudce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

W tym roku nasze przedszkolaki będą należały do następujących grup:

KOTKI - 3 latki

SMERFY - 3 latki

WIEWIÓRKI - 4 latki

MISIE – 5 latki

SŁONECZKA – 6 latki

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci 1 września 2023r.,

  tego dnia zajęcia będą odbywały się wg ramowego rozkładu dnia. 

 

Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy przedszkolakom bezpiecznych i słonecznych wakacji niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, zasłużonego odpoczynku na wakacjach oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.  
                                    wakacje 23589                105707317 740088120113241 3958693216977348099 n

W roku szkolnym 2022/2023 grupa 4-latków „Misie” uczestniczyła w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym, którego założeniem było wprowadzenie dzieci w otaczający świat przyrodniczy, społeczny, emocjonalny poprzez piękno literatury dziecięcej autorstwa Jana Brzechwy. Program miał na celu także promowanie czytelnictwa, wzbogacanie wiedzy i słownictwa dzieci. „Misie” przez cały rok szkolny realizowały zadania zawarte w projekcie nabywając nowe kompetencje i umiejętności. W ramach projektu przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do pobliskiego zieleniaka przy okazji omawiania utworu „Na straganie” J. Brzechwy. Tworzyły własne ilustracje do omawianych wierszy i bajek. Rozmawiały o wyobraźni i marzeniach na przykładzie wiersza, pt. „Na wyspach Bergamutach”. Założyły wiosenny ogródek po wysłuchaniu utworu „Przyjście wiosny” J. Brzechwy, a nawet włączyły do realizacji projektu swoich rodziców w ramach „Poobiednich spotkań z Brzechwą”. Chętni rodzice odwiedzali nasze dzieci w sali przedszkolnej, czytając im utwory Jana Brzechwy. Realizacja tych i wielu innych zadań sprawiła, że każdy czterolatek otrzymał certyfikat udziału w projekcie oraz ogromne gratulacje i podziękowania od wychowawców. Certyfikat za udział w projekcie i wprowadzanie dzieci w otaczający świat poprzez piękno literatury dziecięcej autorstwa Jana Brzechwy otrzymał również nasz Oddział Przedszkolny.

                                                                                                                               J. Kuzaka

  W dniu 27.06.2023r. o godzinie 17.00 (wtorek) w stołówce szkolnej w Szkole Podstawowej nr 12 w Siedlcach

odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci przyjętych do grupy 3 latków na rok szkolny 2023/2024.

  Serdecznie zapraszamy.

                                              Wychowawcy grupy

 

Joomla Template - by Joomlage.com