vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

logo-Laboratoria_Przyszłości_poziom_kolor.pngNasza szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości. Dzięki programowi do naszej szkoły udało się zakupić nowoczesny sprzęt, dzięki któremu uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i pogłębiać wiedzę z zakresu robotyki czy druku 3D. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu u uczniów kompetencjiprzyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymały od państwa wsparciefinansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.
Za otrzymane dofinansowanie z programu Laboratoria Przyszłości udało się nam zakupić następujący sprzęt: Drukarka 3D Creality, Filament do drukarki 3D, Skaner do drukarki 3D, Laptop acerMikrokontroler z czujnikiem i akcesoriami, Lutownica, Kamera przenośna cyfrowa wraz z akcesoriami, Karta pamięci do aparatu, Statyw z akcesoriami, Oświetlenie do realizacji nagrań, Mikrofon kierunkowy z akcesoriami, Gimbal, Greenscreen, Gogle CLASSVR 12 sztuk, Klocki LEGO Education Spike Prime, Klocki LEGO Education Spike Essential, Roboty edukacyjne Makeblock mBot2.
Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania.  

#LaboratoriaPrzyszłości

                       

Joomla Template - by Joomlage.com