Tradycyjnie 14 lutego biblioteka szkolna zorganizowała pocztę walentynkową. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii. "Walentynkowi  listonosze" mieli ręce pełne pracy, bo zakochanych kartek było bardzo dużo. Z okazji Walentynek uczniowie obejrzeli wystawę książek z serduszkiem - o miłości, przyjaźni nie tylko przy okazji święta.

20180213 083335 20180214 092156

fit edukacja certyfikatIMG 9935

Miło nam poinformować, iż Szkoła Podstawowa Nr 12 otrzymała CERTYFIKAT FitEdukacji za udział w pilotażowym programie edukacji dla zdrowia.

Od połowy października uczniowie klas VII a i VII b przystąpili do ciekawego projektu pt. „FitEdukacja”. Misją FitEdukacji jest szerzenie idei zdrowego wymiaru edukacji wśród nauczycieli, uczniów i rodziców. W tym czasie staraliśmy się, aby edukacja stała się fit, a zatem, by każdy w nią zaangażowany był w świetnej formie fizycznej i psychicznej - przede wszystkim nasi uczniowie. Program obejmował miedzy innymi działania z zakresu edukacji dla zdrowia, diety dla mózgu, wspierania kompetencji miękkich oraz FitWyzwania i Fitness dla mózgu. Warto podkreślić, iż do programu zgłosiło się wiele szkół z całej Polski, jednak tylko nieliczni ukończyli go z sukcesem! Podjęte przez nas działania zostały uhonorowane przyznaniem naszej szkole Certyfikatu FitEdukacji.

Wychowawczynie klas 7a i 7b

Dnia 1 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Przebiegał w trzech turach. Najpierw bawiły się dzieci z przedszkola, później klasy młodsze, a następnie uczniowie klas IV-VII. Dzieci były pięknie przebrane w stroje bohaterów z ulubionych książek i filmów. Zabawę prowadził wodzirej. Dzieci miło spędziły czas, wspólnie bawiły się pod kierunkiem prowadzącego. W czasie przerwy uczniowie wraz z wychowawcami  skorzystali ze słodkiego poczęstunku  przygotowanego przez rodziców w  poszczególnych klasach.

Przed nami czas Walentynek. Czas radości, okazywania sympatii, czas miłości. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w walentynkowe szaleństwo. Uczniowie prześcigali się w  pomysłach na kartki walentynkowe. Na półkach i ścianach zaroiło się od różnokolorowych serduszek. W świetlicy ogłoszony został konkurs walentynkowy. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału.

Świetlica

Uczniowie naszej szkoły, którzy w pierwszym półroczu osiągnęli najwyższe wyniki nauczania (średnia ocen powyżej 5,0):

Paulina Kołtunowska, Julia Szaniawska, Eliza Sienicka, Maja Konstantynowicz, Magdalena Tymińska, Mateusz Arkadiusz Zdoliński, Karol Roman Bobryk, Kamila Duda, Urszula Ciołek, Weronika Gąsowska, Iga Iwińska, Julia Kur, Mateusz Zwoliński, Dominik Demiańczuk, Mikołaj Kołodziejak, Adrian Kowalik, Oliwia Matejek, Mateusz Mazurek, Dawid Rąbel, Aleksandra Julia Saczewska, Natalia Maria Śpiewak, Natalia Wyrębiak.

Serdecznie gratulujemy!

I miejsce: