Sportowe osiągnięcia

• II miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Ulicznej Reebok - Black Top w kategorii wiekowej 10-12 lat chłopców (1994/1995),
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki chłopców (1997/1998),
  • II miejsce dziewcząt w zawodach tanecznych Cheerleaders (2004/2005),
  • III miejsce chłopców w mini koszykówce (2004/2005),
  • III miejsce dziewcząt w pływaniu (2004/2005),
  • I miejsce w Rejonie w Minikoszykówce.

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach to szkoła przyjazna każdemu dziecku, czyli taka, do której uczniowie przychodzą z ochotą i uśmiechem na ustach. Tutaj mogą nie tylko się uczyć, lecz także rozwijać swoje talenty i pasje. Każdego dnia grono pedagogiczne przekazuje dzieciom wiedzę, wspiera, służy pomocą i dobrym słowem, a jednocześnie dba o właściwe ukształtowanie młodych ludzi, którzy następnie będą mogli wyruszyć w świat z głowami pełnymi pomysłów, optymizmem i wiarą we własne możliwości. Z okazji 25lecia szkoły przypominamy z dumą sukcesy naszych uczniów oraz zdobyte przez nas certyfikaty.

„W hołdzie dla Niepodległej– 25lecie Szkoły Podstawowej nr 12

w Siedlcach”

Projekt realizowany w roku szkolnym 2017/2018

pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce

Rok 2018, rok Niepodległej,  jest dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach  rokiem szczególnym.

Obchodzimy 100 lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz  25lecie powstania  Szkoły.