Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzimy 15 września. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Tego dnia nauczyciele angażują dzieci w zajęcia, które pomogą im odkryć mocne strony i dadzą im odwagę. W Świetlicy szkolnej odbyło się wiele ciekawych i kreatywnych zajęć. Dzieci poznały historię Vashti z opowiadania The Dot Petera Reynoldsa dzięki któremu obchody dnia kropki zostały zainspirowane. Wykonywały wiele tematycznych prac plastycznych i świetnie się bawiły z kropkami na ubraniach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

                                                                                  Pozdrawiamy, Wychowawcy Świetlicy 😉

Uczniowie świetlicy szkolnej zakończyli udział w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Kreatywne Prace Plastyczne" w roku szkolnym 2022/2023. Głównym celem projektu było zaspokojenie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, wyzwalanie ekspresji twórczej i wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności dzieci poprzez różne działania plastyczne. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach wykorzystując swoją wyobraźnię.

Światowy Dzień Pszczół jest to święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych, którego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół w pozyskiwaniu żywności i zwrócenie uwagi na zagrożenia cywilizacyjne dla tych owadów. W świetlicy cały tydzień odbywały się zajęcia tematyczne, dzieci dowiedziały się jak wygląda życie pszczół oraz jak powstaje miód. Przekonały się jak pracowite są pszczoły i jak ważną rolę pełnią dla środowiska. Chętnie wykonywały tematyczne prace plastyczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

                                                                                                      Pozdrawiamy 😊 Wychowawcy Świetlicy

W ramach obchodów Dnia Ziemi w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny pt. “EKO- ZWIERZAK”
Celem konkursu było kształtowanie właściwych postaw ekologicznych wśród uczniów oraz uświadomienie im jak ważna jest segregacja odpadów komunalnych i ich recykling. Uczniowie prace wykonali z różnych surowców wtórnych, m.in.: makulatury, butelek plastikowych, zakrętek i różnego rodzaju opakowań. Powstało 17 prac: dwa koty, hipopotam, świnia, trzy żyrafy, papuga, wąż, krokodyl, dwie myszy, słoń, pszczółki, dwie ośmiornice i królik.

Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i estetycznie wykonane.
Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY! :)

Wyniki konkursu:

I miejsce: Oliwia Czaplińska kl. IId

I miejsce: Piotr Skwierczyński kl. IIIc

II miejsce: Bartek Czapski kl. Ib

II miejsce: Miłosz Zdanowicz kl. Ib

III miejsce: Marcel Karwowski kl. Ib

III miejsce: Adam Półtorzycki kl. Ib

wyróżnienia:

Lena Prekurat kl. IIa

Kacper Czapski kl. IIIc

Wiktoria Dmowska kl. IIb

Magdalena Ciołek kl. IId

Joomla Template - by Joomlage.com