W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" klasy trzecie realizowały zadanie "Bajkowe Misie Świata". Finałem była impreza czytelnicza 24 listopada w przededniu Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Każda z klas przygotowała wiadomości o wybranym przez siebie misiu. Klasa 3a zaprezentowała znakomite przedstawienie o Misiu Remisiu, który musi nosić okulary, 3b zapoznała widownie z postaciami Gumisiów, Coralgol to miś wybrany przez 3c, 3 d czytała o Misiu Uszatku, 3e opowiedziała o misiach z książki "Troskliwe Misie", 3 f zaprezentowała Misia PAddingtona. Pokaz misiowych postaci zakończyła klasa 3g przedstawieniem najsłynniejszego misia świata - Kubusia Puchatka. Było misiowo i wspaniale, a potem wszyscy ruszyli do biblioteki po misiowe książki.