Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

12

Wspólnie z uczestniczkami IV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorełek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim obejrzeliśmy spektakl wystawiony przez szkolny teatr "Pytanie" w Szkole Podstawowej nr 11 pod tytułem "Pani Twardowska". Został on zrealizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Jego celem była popularyzacja dzieł klasyki literatury polskiej. Nam też się bardzo podobało i dziękujemy za zaproszenie.

Joomla Template - by Joomlage.com