Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Czytaliśmy i czytamy Franklina, naszego ulubionego bohatera książkowego. Klasy drugie już od ubiegłego roku szkolnego prowadzą dzienniczki lektur, w których zapisują i "rysują" przeczytane przez siebie sie książki. W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" do dzienniczka zawitał Franklin, o którym czytaliśmy książki. Wszystkie pięknie prowadzone, kolorowe i bardzo trudno było wybrać najlepsze. Wkrótce lista nagrodzonych.

DSC05316 DSC05321

Joomla Template - by Joomlage.com