Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

20180219 103327W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" klasy IV-VII realizowały zadanie -Polecam książkę...Celem było przeczytanie książek zakupionych w ramach rządowego programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i napisanie recenzji o niej. Miała ona zachęcić innych czytelników do sięgnięcia po tę pozycję. Na razie z pracami  o książkach można zapoznać się w bibliotece, ale wkrótce będą na naszej stronie. Zachęcamy wszystkich do pisania. Książka czytana żyje dłużej. 

Joomla Template - by Joomlage.com