Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W ramach wspólnego projektu Komendy Miejskiej Policji i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach w naszej bibliotece gościliśmy pracownika biblioteki i funkcjonariusza policji. Celem zajęć było przedstawienie dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach stanowiących zagrożenie, przypomnienie numerów alarmowych. Pani z Biblioteki Miejskiej zaprezentowała książki związane z tematem zajęć. Wiele z nim mamy w naszej bibliotece. Dzieci z klasy 3b i 3c z uwagą wysłuchały naszych prelegentek, jak również czynnie brały udział w zajęciach. Serdecznie dziękujemy za tak owocną wizytę w bibliotece "Dwunastki". Zajrzyjcie też na stronę https://www.facebook.com/pg/biblioteka.siedlecka/photos/?tab=album&album_id=1958197974496854

Joomla Template - by Joomlage.com