Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W ramach projektu "Zaczytana Dwunastka" klasy IV-VII realizowały zadanie - Książki naszych Rodziców. Zadaniem czytelników było przeprowadzenie rozmowy, wywiadu z mamą, tata by dowiedzieć się, jakie były ich ulubione książki, kiedy byli w wieku szkolnym. Zadanie przypadło do gustu naszym uczniom i wpłynęło mnóstwo fantastycznych i cennych prac. A oto laureaci: Julia Kur, Zawalich  Michał, Julia Szaniawska, Lena Wierzejska, Paweł Karaban, Rąbel Dawid, Rąbel Marcin, Iwińska Iga, Krzewicka  Magda, Maks Lewczuk, Dominik Demiańczuk, Wiktoria Tokarska, Kamil Góra. Gratulujemy!!!!  

Joomla Template - by Joomlage.com