Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Wszyscy znamy te wiersze. Uczniowie z klasy 3b przypomnieli je sobie na wspaniałej lekcji w naszej zaprzyjaźnionej Filii nr 2 Biblioteki Miejskiej w Siedlcach. Dzieci poznały historię życia Jana Brzechwy, a dalszą część spotkania wypełniły zabawy z wierszami pana Brzechwy, krzyżówka, fragment filmu "Akademia Pana Kleksa" i piosenki. Na zakończenie czytelnicy pokolorowali według własnego pomysłu i tak dziwną Kaczkę Dziwaczkę. Serdecznie dziękujemy Paniom z Biblioteki Miejskiej za wspaniałe spotkanie czytelnicze.

Joomla Template - by Joomlage.com