Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 16 października uczniowie klasy I b wzięli udział w zajęciach czytelniczo - plastycznych pt.: "Co nam jesień w koszu niesie". Spotkanie rozpoczęło się wysłuchaniem wierszy o tematyce jesiennej i rozmową o jesieni. Miało ono na celu zapoznanie dzieci z charakterystycznymi cechami jesieni i jej darami. Dzieci opowiadały o tym co dzieje się jesienią w lesie, w polu oraz jak zmienia się otaczający świat. W tym dniu nie zabrakło ulubionych zajęć plastycznych. Na koniec zajęć dzieci wykonały przepiękne prace.                                                 M.M-B&E.J

Joomla Template - by Joomlage.com