Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

20191129 144252

W ostatnich dniach października najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. W czasie zajęć, młodzi czytelnicy opowiadali o swoich domowych biblioteczkach, ulubionych książkach i zainteresowaniach. Z "czarodziejskiego worka" losowali przedmioty, by następnie odgadnąć, z jakiej pochodzą bajki. Nauczyciele bibliotekarze zapoznali uczniów z zasadami wypożyczania zbiorów bibliotecznych. Dzieci pochwaliły sie swoją wiedzą na temat poszanowania książek i mogły wypożyczyć swoją pierwszą książkę ze szkolnej biblioteki. Zapraszamy

Joomla Template - by Joomlage.com