Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

11 grudnia na zaproszenie Dyrektora naszej szkoły przybyły; pani Iwona Zajfryd - dziennikarz, pisarz, prezes Fundacji AKA, pani Regina Stasiuk i pani Renata Chojecka, pisarka. To wybitne postaci na kulturalnej i historycznej mapie naszego regionu. W spotkaniu brały udział klasy VII i VIII. Zaproszone panie opowiedziały o wydanych przez siebie książkach "bo to miłość", "..napisane życiem" pani Iwony Zajfryd i "Moja mama Krysia. Życie słowem naznaczone" pani Renaty Chojeckiej. Wielkim atutem spotkania była autentyczność zaproszonych gości, a także możliwość uczestnictwa naszych uczniów  w dyskusji. Pisarki uwrażliwiały zebraną młodzież na potrzebę czytania książek i zachęcały do realizacji własnych. 

Joomla Template - by Joomlage.com