Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

czytanie 1

Uczniowie klas pierwszych w ramach projektu ,,Mała książka - wielki człowiek" otrzymali wyprawki czytelnicze. Jest on realizowany jest ze środków Ministerstwa i Dziedzictwa  Narodowego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kampania została przygotowana z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację w szkole podstawowej i stawiających swoje pierwsze kroki w nauce czytania. Dzięki Wyprawce Czytelniczej czytanie może stać się prawdziwą przyjemnością, rozbudzić dziecięcą wyobraźnię, wrażliwość na drugiego człowieka i nigdy niekończącą się pasję zdobywania wiedzy i stałego poszerzania swoich horyzontów. Mamy nadzieję, że miłość do książek i pasja czytania będą towarzyszyć uczniom na co dzień.
                                                                                              Iga Kornacka-Barczak
                                                                                         Magdalena Madej-Batorska

Joomla Template - by Joomlage.com